niedziela, 17 kwietnia 2016

Inspirujące linki - kwiecień


Kochani w tym miesiącu naprawdę solidna i wartościowa porcja linków. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na początek jako tło dla przeglądania szczerze polecam piękną relaksującą piosenkę.

Ciekawy tekst Marty o tym jak czytać więcej. Najbardziej spodobał mi się punkt: "Czytaj to, co chcesz przeczytać". Ile razy zdarza się tak, że wydajemy pieniądze na książkę, która jest na topie, wszyscy ją czytają a po 10 stronach już wiemy, że dla  nas to jakieś totalne nieporozumienie…

Niedawno na blogu ukazała się moja recenzja "SLOW FASHION", a teraz niespodzianka! Wkrótce kolejna książka Joanny Glogazy.

Uwielbiam blog Aniamaluje. W tym filmiku Ania dzieli się sposobem na efektywne czytanie i niebanalny sposób robienia notatek. Nie ze wszystkim możecie się zgadzać, ale myślę, że część sposobów przypadnie Wam do gustu.

Niesamowicie motywujący wpis o organizacji. Kiedy go przeczytałam natychmiast wzięłam kalendarz, kartki i zaczęłam planować. Marta pisze o robieniu zakupów akurat w niedzielę, ale ja ten punkt przekładam na sobotę. Tak jest mi po prostu wygodniej. Staram się, żeby niedziela była dniem relaksu, dla mnie i dla innych (w miarę możliwości oczywiście). 

Jak znaleźć swoją pasję, swoje powołanie i jak się nie poddawać – podpowiada Natalia .

Nietypowe księgarnie zobaczycie tutaj.

Jak zwiedzać Paryż (ale nie tylko) i nie zbankrutować podpowiada Magda.

Szalenie ciekawy wpis Michała Szafrańskiego na temat oszczędzania. Oszczędzanie to ostatnio bardzo ważne dla mnie zagadnienie. Także polecam inspirujący artykuł. Oczywiście nie musicie się zgadzać z tezami, które stawia Autor, ale… Coś w tym jest J.

Poprzednie wpisy z serii:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz