poniedziałek, 30 listopada 2015

Podsumowanie miesiąca – listopad + linki


Kolejny miesiąc za nami. Wiele czasu w listopadzie poświęciłam na pracę i studia. Blog przez to nieco ucierpiał, ale bez względu na różne okoliczności to miejsce zmienia się razem ze mną.

Książki, które zostały zrecenzowane w listopadzie:

  1. NINA GEORGE, „LAWENDOWY POKÓJ”, KRAKÓW 2014, 
  2. PETER BREGMAN, „18 MINUT”, PRZEŁOŻYŁA MAGDALENA KOZIEJ, WARSZAWA 2014,
  3. ASIA I EDI PYREK, „ŚWIATY RÓWNOLEGŁE, CZYLI W SZEŚĆ MIESIĘCY PRAWIE DOOKOŁA ŚWIATA”, WARSZAWA 2012.Na początku napisałam, że blog zmienia się razem ze mną. Cały czas dowiaduję się czegoś nowego, uczę się rzeczy, które mnie wzbogacają albo upiększają moją codzienność. Dlatego chcę w tym podsumowaniu podzielić się z Wami interesującymi linkami. Nie wszystkie są związane z czytelnictwem, o czym od razu Was uprzedzam.

  • Pierwszy i najważniejszy link dotyczy akcji „Paczka dla bohatera”. Do udziału w tej pięknej inicjatywie zaprosiła mnie siostra. Po zagłębieniu się w szczegóły zapragnęłam, by również czytelnicy mojego bloga mogli wywołać uśmiech na czyjejś twarzy ("Paczka dla Bohatera").
  • Jeśli chcielibyście się zapoznać z podsumowaniem akcji „Paczka dla bohatera” z 2014 roku ( tutaj).
  • Na blogu jasonhunt możecie poczytać dość wyraziste opinie na temat aktualnych wydarzeń i nie tylko, ale wybrałam dla Was post o tym jak zachęcić innych do czytania (tutaj).
  • Jak każda kobieta lubię to, co piękne, a w tym poście możecie zobaczyć jak wykonać samodzielnie kalendarz adwentowy (tutaj).
  • I na koniec kilka propozycji książkowych, które możecie umieścić pod choinką (tutaj).


A to mój najnowszy nabytek na długie zimowe wieczory:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz