sobota, 1 października 2016

Podsumowanie miesiąca – wrzesień 2016

Kołczewo, woj. zachodniopomorskie

Kochani Czytelnicy!

Lato już chyba odeszło na dobre. Kiedy piszę do Was te słowa, za oknem pada deszcz i jest szaro buro. Początek października mógł być troszkę inny, ale trzeba się cieszyć tym, co jest. To idealny czas, żeby usiąść z książką z kubkiem herbaty w pogotowiu i okryć się milutkim kocykiem.

Z okazji nadejścia jesieni przypominam Was zeszłoroczny wpis o tym jak się przygotować do chłodniejszych dniMoże któraś z tych rad pomoże Wam lepiej przetrwać jesień :)

We wrześniu ukazały się recenzje następujących książek:  1. „ZARZĄDZANIE CODZIENNOŚCIĄ. ZAPLANUJ DZIEŃ, SKONCENTRUJ SIĘ I WYOSTRZ SWÓJ TWÓRCZY UMYSŁ”, RED. JOCELYN K. GLEI, GLIWICE 2015
  2. ANOUK MARKOVITS, „ZAKAZANA”, WARSZAWA 2014
  3. MAEVE HARAN, "NAJLEPSZE CHWILE W ŻYCIU", WARSZAWA 2016
  4. MARIE KONDO, „MAGIA SPRZĄTANIA”, WARSZAWA 2015


Oprócz tego pojawiły się również wpisy z kategorii Inne:


20 rzeczy, za które jestem wdzięczna;
Planowanie i organizacja – część 1;
Planowanie i organizacja – część 2.


Z okazji podsumowania miesiąca chcę Wam polecić kilka linków:


Ciekawe sposoby na szybszą naukę poparte badaniami. Bardzo mi się ten artykuł spodobał. Choć skończyłam studia, to dalej zamierzam się rozwijać i dokształcać. Z pewnością zastosuję przynajmniej dwie rady z tego tekstu.

Jestem niesamowicie wdzięczna Pani Swojego Czasu za ten tekstLektura tego wpisu uświadomiła mi, że droga do sukcesu nie zawsze jest usłana różami, że trzeba popełnić błędy, żeby się nauczyć, że nie od razu Kraków zbudowano. Pani Swojego Czasu pokazuje drogę, którą przebyła, żeby być tym, kim teraz jest. Niesamowicie inspirujące i motywujące oraz podnoszące na duchu.

Na koniec podrzucam super przepis, który ostatnio wypróbowałam. Z racji tego, że nie miałam świeżych ziół użyłam rozmarynu z torebki. Oczywiście na pewno zmieniło to nieco smak potrawy, ale i tak była przepyszna. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz