czwartek, 27 października 2016

Dlaczego polubiłam Instagram?Lubię robić zdjęcia. Nie jest to żadną tajemnicą. Długo nie miałam konta na Instagramie, ale od kilku miesięcy możecie mnie obserwować za pośrednictwem tego kanału.

Przede wszystkim Instagram to mój prywatny album, w którym staram się pokazać Wam to, co robię i jakie książki czytam. 

Jest to również doskonałe miejsce do pokazania jak śliczne mogą być detale, pozornie zwykłe, ale mające w sobie szczególne piękno. Umiejętność dostrzeżenia w kwiatku, listku, czy krajobrazie pewnej głębi, którą można uwiecznić i pokazać dalej jest moim zdaniem bardzo relaksująca. Można dzięki temu ćwiczyć uważność (która stała się obecnie szalenie modna). 

Tak naprawdę posiadanie profilu na tym portalu daje bardzo dużo możliwości – i nie chodzi jedynie o darmową reklamę. Można budować wokół siebie społeczność, która ma podobne zainteresowania albo wyczucie estetyki.

Obecnie najczęściej robię zdjęcia telefonem i mogę szybko podzielić się z Wami efektem mojej pracy. Jest to dla mnie duża wygoda.  Jeśli chodzi o obróbkę, to zazwyczaj używam filtru Juno lub Lark, ale czasami zdjęcie trafia do publikacji bez dodatkowych ulepszeń.


A teraz chciałam Wam pokazać kilka ulubionych zdjęć:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz