niedziela, 3 kwietnia 2016

Share Week 2016 - moje ulubione blogi


W akcji Share Week biorę udział pierwszy raz. Jest to już V edycja. Pomysłodawcą i organizatorem jest Andrzej Tucholski. Szczegóły akcji możecie poznać tutaj.

Moja trójka faworytów:

Edyta Zając. Czytanie jej bloga spowodowało u mnie całą lawinę zmian. Zaczęłam odważniej podejmować decyzje, zupełnie zmieniłam optykę patrzenia na świat, podążam za swoimi marzeniami. a co najważniejsze wiem, że mogę zrealizować niemal wszystko, czego zapragnę. Zależy to tylko ode mnie i od nakładu pracy. Blog profesjonalny, bogaty w inspirujące treści, estetyczny i zachęcający do polepszania swojego życia. 

The Daily Wonders. Świeży blog ze wspaniałą szatą graficzną, starannie dopracowany. Pisze go studentka Magda, kochająca podróże i zmiany dziewczyna, która wspaniale opisuje swoje wrażenia z odwiedzanych miejsc. Dzieli się z nami również przepisami oraz wspaniałymi, codziennymi momentami. 

Pani Swojego Czasu . Bardzo poukładany blog skierowany głównie do kobiet. Traktuje o zarządzaniu sobą w czasie. Estetyczny, motywujący i pomocny.

Inne blogi, które bardzo lubię, ale niestety nie mogę ich zgłosić do udziału w konkursie (ograniczenie jest do 3 pozycji).


 To moje ulubione miejsca w sieci a jakie są Wasze?

2 komentarze: