środa, 30 grudnia 2015

Podsumowanie roku 2015


Kochani !

Rok 2015 był dla mnie niesamowicie udany, ale muszę też przyznać, że minął w zawrotnym tempie. Rozwijam swoje pasje, podróżuję i zawieram nowe przyjaźnie. Próbuję nowych rzeczy, spisuję listy celów i marzeń, i powiem Wam, że wiele z nich się spełnia.

W minionym roku opublikowałam 102 wpisy. Większość z nich to recenzje, ale nie tylko. Jedną z moich ulubionych serii postów były wpisy wnętrzarsko – czytelnicze. Mam wiele pasji a dekoracja wnętrz jest jedną z nich.

Wpisem, który cieszył się największą popularnością była recenzja książki Grzegorza Kasdepke i  Ryszard Petru, „Zaskórniaki i inne dziwadła z krainy portfela” (recenzja).

Najwięcej recenzji było chyba na temat książek podróżniczych i rozwojowych. Ale na kolejny rok planuję wiele ciekawych wpisów i utworzenie nowych kategorii.

Ponieważ uwielbiam zdjęcia, specjalnie dla Was fotograficzne podsumowanie roku J


Na Nowy 2016 Rok życzę Wam wiele odwagi i dużo zdrowia, byście mogli realizować wszystkie wymarzone cele, a także, by otaczali was wspaniali ludzie. Wiele sukcesów i uśmiechu każdego dnia. Wszystkiego Najlepszego i do zobaczenia w kolejnych wpisach.

Kasia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz