piątek, 29 maja 2015

Jak przechowywać rzeczy?


SCHOWKI, MARGARET SABO WILLS, WARSZAWA 2009,

Wracamy do tematyki wnętrz. Dzisiaj chciałabym zaprezentować książkę, w której są prawie same zdjęcia. A przedstawiają one inspirujące pomysły na przechowywanie. Autorka zamieszcza kilka ogólnych rad, a później rozpatruje osobno kolejne pomieszczenia w domu. Jeśli nie wiesz jak ciekawie wyeksponować książki, bibeloty, albo jak zagospodarować przestrzeń w małych mieszkaniach koniecznie sięgnij po tą książkę J.

Bardzo spodobały mi się pomysły na domowe biuro – naprawdę można użyć różnych opakowań by przechowywać dokumenty albo uporządkować długopisy/spinacze.

Przypadł mi do gustu również rozdział na temat kuchni. Jest to miejsce, w którym niezależnie od wielkości brakuje miejsca na przechowywanie. I tu kluczem jest spryt i wykorzystanie mądrze każdej przestrzeni.

Jeśli zastanawiacie się jak posegregować jakieś przedmioty albo w której części domu je umieścić ta książka również może Wam pomóc.

Ze spraw praktycznych:

  • Nie jest zbyt gruba, bardzo szybko można ją przejrzeć.
  • Zdjęcia są kolorowe i dobrej jakości.
  • Zawiera przykłady wnętrz zarówno bardzo „przeładowanych” jak i niezwykle stonowanych. Każdy znajdzie coś dla siebie J.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz