wtorek, 6 grudnia 2016

Świąteczne inspiracjeKochani!

Dziś Mikołajki, do Świąt coraz bliżej, wszędzie czuć świąteczny klimat. Robi się coraz chłodniej, w niektórych rejonach Polski jest już śnieg. W Szczecinie na razie brak białego puchu, ale nie przeszkadza mi to absolutnie w poszukiwaniu świątecznych inspiracji. Zapraszam Was na krótki przegląd. Może coś Wam wpadnie w oko i zechcecie wykorzystać pomysł u siebie?

W tle proponuję Wam włączyć świąteczne piosenki, na przykład:

Niebałaganka przedstawia niebanalne pomysły na fotoksiażki. Jest to świetny pomysł na prezent. Dodatkowo możecie mieć zniżkę 40 % na zakup takiej fotoksiązki. W tym roku zaplanowałam już inne prezenty, ale może ktoś z Was się skusi :)

3 niebanalne kalendarze adwentowe.

Jak szykować święta z dziećmi.

Odsyłam Was do fantastycznego wpisu Edyty Zając o prezentach w formie gier planszowych.  Osobiście stałam się fanką gier planszowych niedawno – od momentu grania w „Cywilizację”. Gra jest niesamowicie wciągająca. Jej spora wada to ilość miejsca – potrzebny jest całkiem spory stół, żeby rozłożyć wszystkie plansze. Do tego rozgrywka może trwać nawet kilka godzin. Jest czasochłonna, ale wrażenia niezapomniane. Niektóre reguły gry nie są całkowicie jasne, dlatego kilka razy korzystaliśmy z vlogów na Youtube.

Z prezentami dla facetów zawsze jest problem. Co podarować tacie, bratu, chłopakowi. Fashionelka podpowiada co można sprezentować panom pod choinkę. 

Kilka inspiracji wizualnych:Źródło grafiki: http://stylowi.pl/47802694
Źródło grafiki: http://stylowi.pl/47966520


Źródło grafiki: http://stylowi.pl/47968021

Źródło grafiki: http://stylowi.pl/47966703

Źródło grafiki: http://stylowi.pl/47992616

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz